HAKKIMIZDA

Testfen Yayın Grubu'nun lise ve üniversite hazırlık dönemi yayınlarını kapsamaktadır. Akademisyen ve alanında görev yapan öğretmenlerin iş birliğiyle hazırlanan yayınlarımız, etkili öğretmek ve kalıcı öğrenmenin gerçekleşmesi için hazırlanan, lise dönemi ve üniversite giriş sınavlarına hazırlanan tüm öğrencilerin yararlanacağı aynı zamanda öğretmenlerimizin de kaynak olarak kullanabileceği güncel müfredat ve teknolojiye uygun uygulamalarla üretilmektedir.

Enformasyon çağı, eğitim-öğretim sisteminin kendisini yenilemesini, bilgilerini yeniden üretmesini sağladığı gibi; bilgiye hızlı ulaşılmasını, teknolojiyi yakından takip edilmesini, yeni bilgilere açık olunmasını da gerekli kılar. Bilgi çağının en büyük özelliği, bilgiyi teknoloji ile birleştirmesidir. Bu yüzden akıllı tahta girmeyen okul; bilgisayar, tablet ve cep telefonuyla birleştirilmemiş öğretim içeriği neredeyse kalmadı. Ancak, önemli olan tüm bu fırsatların “temel öğretmeyi ve uygulatmayı” sistemli bir şekilde geliştirerek sunmasıdır.

Kronometre yayınları olarak, tüm bu gerçeklikler etrafında “Temel Öğretme Modeline” göre hazırlanan ürünlerimiz ile okullarda eğitim gören öğrencilerimize,  müfredat yenilikleriyle, teknolojiye uygun program ve uygulamaları ile sorunsuz bir şekilde kaynak olmaya; hizmet veren öğretmenlerimize de yıl boyunca destek olmaya devam edeceğiz.

Amacımız;

Etkili öğretmek ve kalıcı öğrenmenin gerçekleşmesi için hazırladığımız ürün bütününden tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin yararlanmalarını sağlamak aynı zamanda üniversite giriş sınavlarına hazırlanan öğrencilerimizin başarılarını da paylaşmaktır.

Eğitim öğretim döneminiz boyunca her adımınızı planlayan ve en sonunda hedefe ulaştıran başarı odaklı yayınlarımızı sizler için hazırlamanın gururunu yaşıyoruz.

Başarılı ve mutlu bir eğitim öğretim olması dileklerimiz ile…

0212 886 53 40 - 41

Sosyal Medya

Adres Bilgilerimiz

Akçaburgaz Mah. 3114 Sok. No: 2 Esenyurt /İSTANBUL

0212 886 53 40 - 41

info@testfenyayingrubu.com.tr